ما را دنبال کنید در

رستوران کوهپایه

میزبانی تخصصی

تجربه ای متفاوت و منحصر به فرد در کوهپایه

کوهپایه با نزدیک به یک قرن سابقه در پذیرایی از عزیزانِ خود به دریافت گواهی نامه و تقدیرنامه های متعددی در زمینه های مختلف نایل گردیده است. علاوه بر بهره گیری از میزبانان و پرسنل جوان، مجرب و متخصص در حوزه هتلداری، تشریفات و پذیرایی، استاندارد های مدیریتی و کنترل کیفیت در خدمات و منوی کوهپایه یکی از شاخصه های موفقیت این مجموعه و راز ماندگاری آن در قلب میهمانان بشمار میرود

در کوهپایه لذت بخش ترین لحظات خود را تجربه کنید

رزرو آنلاین

درباره ما

کوهپایه با نزدیک یک قرن تجربه

دربند امروز بدلیل هم جواری با بازار و منطقه پر رونق تاریخی و منطقه تفریحی تجریش ، یکی از پر رفت و آمد ترین مناطق شمال تهران است که در منطقه ۱ شهرداری قرار دارد. محله دربند در دامنه ارتفاعات شمالی تهران از دیرباز بدلیل آب و هوای کوهستانی و دلچسب بعنوان تفرجگاه و مسیر کوهنوردان و گردش گران از اقصی نقاط دنیا در توابع شمیرانات شناخته شده است. به همین دلیل نیز در اواخر دوره قاجار، کاخ سعدآباد در این منطقه بنا شد تا سکونت‌گاه تابستانی پادشاهان ایران در دربند باشد. کوهپایه در سال ۱۳۰۲ در منطقه خوش آب و هوای دربند بعنوان اولین رستوران در شمیرانات تهران تاسیس و تا به امروز پس از تلاش سه نسل به فعالیت خود ادامه داده است.
کوهپایه پوشیده شده با درختان چنار تنومند و گذر رودخانه سربند فضایی امن و آرام را برای میهانان خود ایجاد نموده است که با نزدیک به یک قرن سابقه در پذیرایی از عزیزانِ خود به دریافت گواهی نامه و تقدیرنامه های متعددی در زمینه های مختلف نایل گردیده است. علاوه بر بهره گیری از میزبانان و پرسنل جوان، مجرب و متخصص در حوزه هتلداری، تشریفات و پذیرایی، استاندارد های مدیریتی و کنترل کیفیت در خدمات و منوی کوهپایه یکی از شاخصه های موفقیت این مجموعه و راز ماندگاری آن در قلب میهمانان بشمار میرود؛ زیرا مجموعه کوهپایه همواره سعی داشته تا با ارزشگذاری و پایبندی به اخلاقیات و استانداردهای خود، کیفیت خدمت رسانی را رو به رشد نگه دارد. عملکرد کوهپایه در سالهای متمادی ، استوار بر چشم انداز این مجموعه بوده است : “ حس خوب و آرامش همراه سلامت افراد با خلاقيت و نوآورى.“ .
مجموعه کوهپایه همه روزه با افتخار میکوشد تا با استفاده از تجربیات و اساس قوانین اجرایی خود میزبانی از میهمانان خود را در بهترین شرایط به انجام رساند تا در قلب دوستداران خود نشانه ای سبز و ماندگارتر ایجاد نماید.
کوهپایه همواره در جهت دستیابی به اهداف و چشم اندازهای خود کوشیده و این مسئله از دید سازمانها و ادارات مختلف پوشیده نمانده و به دریافت لوحها و تقدیر نامه های مختلفی نایل آمده. کوهپایه همه روزه افتخار پذیرایی از میهمانان تشریفات و اکثر سفارت ها و دیپلمات ها و توریست ها را دارد و این مهم خود مهر تاییدی بر عملکرد این مکان می باشد.